Namiesto kvetov k MDŽ zásadné vyhlásenie mužov, ktorí zostali mužmi

Autor: Jozef Tinka | 8.3.2019 o 14:32 | Karma článku: 3,34 | Prečítané:  1525x

Želám všetkým otcom, manželom a priateľom, synom a vôbec všetkým mužom, aby si po 365 dní v roku udržali v pamäti, že žena je vyššia bytosť, niekto medzi anjelom a človekom, a preto sa k nej treba aj tak správať.

Musíme si uvedomiť, že zo ženy nemôže vyjsť nič zlé, a ak predsa, tak iba preto, že to zlé niekto do jej duše musel vkliniť. Nesúďme ženy, súďme zlo a pomáhajme ho zo žien dostať preč. Žena, ako vyššia bytosť, musí byť cieľom lásky, pochopenia, úcty a ochrany. Musíme sa k nej správať hebko a jemne. V okamžiku, keď sa muži opäť stanú mužmi a začnú sa usilovať o zachovanie dobra v ženách, svet sa zmení na bájnu Atlantídu. Ženy sa nebudú snažiť byť mužmi, lebo pochopia, že ich rovnosť je v odlišnosti a ich hodnota spočíva v jedinečnosti. Muži pochopia, že ponižovaním ženy nezvýšia svoj význam, ale rozdymia svoju hodnotu. Muž, ktorý vo svojom správaní povýši ženu na vyššiu bytosť, sám zosilnie.

Medzinárodný deň žien by sa mal stať sviatkom mužnosti. Sviatkom, kedy všetci budú svätiť chvíľu, kedy si uvedomili, že ak je žena z mužovho rebra, muž jej musí byť oporou, pretože to rebro drží jeho telo. Nemôže byť silné telo bez rebra a rebro bez tela. Pravý muž je feminista!

Muži, staňme sa silnými mužmi!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?